AktualnościOgłoszenia17 sierpnia 2023

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna spółka z o. o. w Łęcznej poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO, ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH

Główne zadania na stanowisku pracy:
• prowadzenie pojazdu przeznaczonego do odbioru odpadów komunalnych,
• transport odpadów z terenu Łęcznej oraz sąsiadujących z nią gmin,
• w okresie adaptacji oraz w nieprzewidzianych sytuacjach, wynikających w szczególności z nagłych braków kadrowych, praca w charakterze ładowacza nieczystości stałych.

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C (mile widziane C+E),
• Mile widziana znajomość topografii gminy Łęczna,
• Dyspozycyjność w systemie pracy jednozmianowej,
• Sumienność,
• Zaangażowanie,
• Odpowiedzialność,
• Mile widziane uprawnienia HDS.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, z możliwością podjęcia stałej współpracy,
• możliwość otrzymania premii uznaniowej już po pierwszym miesiącu pracy,
• możliwość rozwoju w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą dofinansowanie do wczasów zorganizowanych, świadczenia okolicznościowe, w tym świąteczne),
• dofinansowanie do karty sportowej,
• atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
• gwarancja terminowej wypłaty,
• wsparcie w procesie wdrożenia,
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z Klauzulami RODO (druk RODO) na adres siedziby Spółki :
ul. Krasnystawska 54, 21-010 Łęczna lub mailowo na adres dkp@pgkim.leczna.pl

Termin składania ofert do dnia 15 września 2023 roku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przesyłając CV przekazujecie Państwo dane osobowe, których administratorem będzie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna spółka z o.o. w Łęcznej, które będzie je przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji o tym jak wykorzystujemy Państwa dane i jakie uprawnienia Państwu przysługują znajdą Państwo na stronie www.pgkim.leczna.pl oraz w naszej siedzibie, a także pisząc na adres info@pgkim.leczna.pl).